2015 Yazında Tesettürlü Etek Modelleri

2015 Yazında Tesettürlü Etek Modelleri
17.07.2015
4.417
A+
A-

Etek modası her zaman ve her koşulda ilgi gören bir akım olmuştur. Tesettür giyim söz konusu olduğunda da uzun eteklerden kalem eteklere, ekose eteklerden pantolon eteklere kadar her zaman varlığını sürdürmüştür.

Etek modelleri, üst giyimden boyunuza, giyilecek yerden ayakkabı tercihinize kadar farklı kriterler göz önünde bulundurulduğunda bir anlam taşıyabilir. Örneğin pantolon eteklerde ayakkabı tercihiniz rahatlıktan yana olmalıyken, uzun eteklerde alt ve üst desenlerinizde uyum ön planda olmalıdır…

Etek alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini doğrudan belirtme şansımız bulunmuyor; ancak bazı ipuçları var: Örneğin, boyunuz ortalamanın altındaysa etek boyuna dikkat etmenizde yarar var. Sade giyimden keyif alıyorsanız, ekose etek üstüne beyaz gibi sade ve mümkünse tek renk kostümler tercih edebilirsiniz.

Kalem eteklerde ayakkabı tercihiniz özellikle şık olmak istediğiniz durumlarda siyah olmalıyken, konfor istediğiniz vakit pantolon etekten ve altına giyeceğiniz topuksuz ve rahat bir ayakkabıdan daha iyisi olamaz. Etek renginizle başörtüsü renginiz uyumlu ve desenler örtüşürse, üst olarak sade ve kontrast renkler tercih edilebilir.

tesettür mayo
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.