Ferace Giyim Modelleri

Ferace Giyim Modelleri
18.07.2015
3.117
A+
A-

Ferace Giyim Modelleri tesettürü tercih eden hanımlarımız için harika bir tasarım. İlk çıktığı zamana oranla bu sene arasında bir çok model değiştiren Ferace şu sıralar daha çok açık renklerin hakim olduğu tasarımlarla talep görmekte. Tabi feraceler sadece renkleriyle değil desen ve modelleriyle de ciddi anlamda bir değişeme uğramış durumda.

Yarasa Kol Ferace Modelleri özellikle en çok talep gören tasarımlar arasında olup Tesettür Giyim de şıklığınıza daha da bir şıklık katacak. Eğer dolabınızda yoksa bu modellerden hemen bir adet alabilir kendinize güzel bir değişiklik yapabilirsiniz. Sadeliğini her zaman koruyan bayanlarımız içinse düz bir kumaş yandan küçük yırtmaçlar ve kapalı renklerin hakim olduğu Fermuarlı Ferace Modelleri sizleri her giydiğinizde çok memnun edecek.

Biz size sadece onlarca çeşit arasından iki çeşit Ferace Modelleri hakkında bilgi verdik daha fazlasını görmek isterseniz ve daha fazlasına sahip olmak isterseniz aşağıdaki resimlere bakarak bu sene kendinize farklı bir model temin edebilirsiniz.

tam kapalı tesettür mayo modelleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.