Mutlu Bir Evlilik İçin Öneriler

Mutlu Bir Evlilik İçin Öneriler
02.05.2016
1.484
A+
A-

Mutlu Bir Evlilik İçin Öneriler

Yapılan araştırmalara göre her geçen gün evlilikler de boşanma oranı daha fazla artıyor. Evliliklerin ömrü gün geçtikçe kısalıyor. Çiftler 1 ile 5 yıl arasında büyük oranla boşanıyor. Peki mutlu bir evlilik için öneriler neler?

Bağlılık kurma;  Bağlılık kurmak evlilikte çiftler arasında oldukça önemli. Ancak bağımlılık ile bağlılık arasında ki farkı iyi ayırt etmelisiniz. Çiftler birbirleri ile vakit geçirmeyi, derinleştirmek ve geliştirmek için, var gücüm ile çalışacağıma, bunu bir öncelik haline getirebilmek için gerekli zamanı ayıracağıma söz verip veriyor mu? Bağlılık duygunuz aynı zamanda eşinizle sizin aşkınızı artıracak, iletişimini artıracak.

Hayatınızı Yüceltebilmek; ilişkinizde kendinizi iyi hissedip hissetmenizi sizin elinizde. eşinizde aranızda ilişkinizin küçük bile olsa birlikteliğinize ait kurallarını, alışkanlıkları keşfedin. Günlük yaşamınızı sıradanlıktan kurtaracak, aynı zamanda hayatla bütünleşmenizi sağlayacak eğlenmenin, beraberliğinizin tadını çıkarmanın zaman ve yolları bulun.

Ortak Paylaşım Alanı Oluşturabilme; çiftler arasında en önemli etken; iletişim kurma, kararları paylaşma ve zor zamanlarda birbirini destekleme ile ilgili ortak çözümler üretebilme yeteneğidir. Biz olmayı başarmanın temeli ile mutlu evliliğe yürümek oldukça önemli. Her alanda ortak paylaşımlar ve çözümler ilişkiyi sen- ben olmaktan çıkarır, ortak meraklarının peşine düşmeyi sağlar. Ortak paylaşım alanları, spor, müzik, sinema, beraber bir şeyler yapabilmek evliliğin önemli unsurlarından.

tam kapalı tesettür mayo modelleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.