Tesettürlü Jile Elbise Modelleri 2015-2016

Tesettürlü Jile Elbise Modelleri 2015-2016
11.07.2015
10.674
A+
A-

Jile elbise modelleri her zaman şıklıkla örtüşmemiştir; ancak giyimini bilen bayanlar tarafından da eşsiz bir şekilde yaratılan kombinler sayesinde göz alıcı bir moda akımına neden olmuştur.

Tesettürlü jile giysileri de normallerle aynı kıvamda bir his uyandırmaktadır. Hatta jile kostümler için kolaya kaçma yorumları bile yapılabilmektedir. Gel gelelim bu kanıyı yıkan bayanlar da var ve biz de, jile giysilerle yaratılabilecek, hem vücuda uygun, hem de gözü rahatsız etmeyen kombinler yaratmanıza yardımcı olmak istiyoruz…

Öncelikle belirtelim ki, jile elbiselerde ters renklerin olumsuz bir hava verdiği doğrudur. Özellikle siyah ve beyaz kombinler oldukça modası geçmiş bir izlenim vermektedir. Jile giyiminde çalıkuşu modelleri, hem modern, hem de klasik olarak özgün bir kombin oluşturulmasına olanak tanımaktadır. Özellikle kırmızı, bordo, vişne çürüğü, pembe, lacivert, parlament mavisi, hardal renkleri jile üstünde estetik bir görünüm sunabilmektedir.

Jile elbise tesettür giyiminin aslında özenli tercih edilmesi durumunda önemli bir parçasıdır. Jile elbiseler, tek parça olarak kullanıldıklarında beyaz, gri, fildişi gibi sade ya da soluk olarak niteleyebileceğimiz ve kimi zaman pastel renklerin de kullanılabileceği ürünlerle iyi bir uyum yakalayabilmektedir. Siz de tesettür giyiminde jileyi tercih edecekseniz, özellikle bahar ve yaz aylarına uygun görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Derlediğimiz görsellerde de görüldüğü üzere, demode olarak anılan bu ürünler aslında ziyadesiyle hoş bir görünüm sağlayabilir. Ayrıca hafif kumaş olmasıyla, özellikle sıcak günlerde tercih edilebilir.

tam kapalı tesettür mayo modelleri
YORUMLAR
  1. Virtual Private Servers dedi ki:

    Elbise giymeyi seven tesetturlu bayanlar icin tesettur jile elbise modelleri, tesettur jile fiyatlar?