Yorgun Ciltlere Maden Suyu Maskesi

Yorgun Ciltlere Maden Suyu Maskesi
25.04.2016
1.524
A+
A-

Yorgun Ciltlere Maden Suyu Maskesi

Kış aylarından çıkan cildiniz yıprandı ve kurudu. Kuruyan ciltler;  kırışıklık, kabuk atma ve matlaşmaya başladı. Cilt bakımı yapmış olsanız da bu görüntüden kurtulamıyor musunuz?  Sizlerde mucize maden suyu maskesini deneyebilirsiniz.

Uykusuzluk, günlük hayatın stresi, sigara gibi faktörler sayesinde cildimiz olumsuz etkiler altında kalır ve yorgun düşer. Yorgun cilt ise parlaklığını kaybetmiş, çabuk yaşlanmaya doğru yol alır. Buna dur demek için ise cilt dinlendiren, gençleştiren maskeler uygulanmalıdır. Maskeleri uygularken, cilt tonunuza ve cilt tipinize mutlaka dikkat etmelisiniz. Cildinize uygun olan maskeleri tercih etmelisiniz. Ancak maden suyu maskesini ter tür cilt tipine sahip olanlar rahatlıkla kullanabilir. Birçok ünlü isimde, maden suyu maskesi aracılığı ile günlük bakım yaptıkları biliniyor.
Maden suyu maskesinin malzemeleri

  • 1 şişe maden suyu
  • 1 adet limon suyu
  • 3 yemek kaşığı bebe yağı

Maden suyu maskesinin yapılışı
Maden suyunu temiz bir kava boşaltıp içine yarım limonu sıkın. Daha sonra içine 3 yemek kaşığı bebe yağını ilave edin iyice karıştırın. Karışımı bir sprey şişeye boşaltın. Cildinize eşit bir şekilde püskürtmek suretiyle uygulayın. Bu formül aynı zamanda iyi bir makyaj altıdır.

tesettür mayo
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.