Rıdvan Moda Tesettürlü Gelinlik 2015-2016

Rıdvan Moda Tesettürlü Gelinlik 2015-2016
08.07.2015
3.125
A+
A-

2015 tesettür gelinlik modelleri içinde öyle farklı akımlar var ki, her zevke ve konsepte uygun bir model bulmak çok kolay. Gelinlik modelleri içinde her zaman olduğu gibi beyaz renk gözde bir seçenek ve tesettür gelinlik modelleri için de aynı istisna geçerli.

Tesettür gelinlik modelleri içinde öne çıkan bir ayrıntı mevcut: O da nakış işçiliği. Kollarda göğüslere, karından omuzlara, sırttan eteğe kadar el emeği nakışların güzelliği gerçekten takdire şayan duruyor. Tesettür gelinlik almayı düşünen adaylar, isteklerine göre bu güzel ayrıntıyı dikkate alabilir.

Tesettürlü gelinlik alımında önerdiğimiz şey, her kostümde olduğu gibi boy ve kilo: Her fiziğinize güveniyorsanız, nakışlı modeller çok güzel durabilir. Sade makyajınız, şık pabuçlarınız ve tamamlayıcı çantanızla birlikte gelinliğiniz üstündeki nakışlar iyi bir ahenk yakalayabilir.

Beyaz dışında fildişi ve bej renkler de mevcut. Bu renkleri tercih ettiğinizde, diğer aksesuarlarınızın süt beyaz olmamasına dikkat etmelisiniz; çünkü kombinde dikkati o ürünlerin çekmesini istemezsiniz.

Eğer kır düğünü gibi, bahardan sonbahara dek geçen dönemde yapmayı düşündüğünüz bir düğün için, sade bir gelinlik öneriyoruz. Gelin başının da aynı şekilde sade olmasını dikkate alabilirsiniz; ancak kapalı bir mekândaysa düğün, kendinizi daha rahat hissedip desenli ve ayrıntılı modellere de bakabilirsiniz.

Tesettürlü gelinlik modellerinde etek boyu ve pabuç çok önemli ayrıntılar değil; ancak kıpır kıpır bir kişiliğiniz varsa yüksek ökçeli pabuçlardan ve bir metreyi aşkın arka etek boyundan uzak durmalısınız.

tam kapalı tesettür mayo modelleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.