Saç Rengi Açıcı Doğal Formül

Saç Rengi Açıcı Doğal Formül
19.04.2016
1.439
A+
A-

Doğal Saç Rengi Açıcı Formül

Hayatımızın her alanında trend haline getirdiğimiz şu yıllarda cilt bakım ürünleri, kozmetik ürünlerde de doğallık adeta moda halinde. Doğallığın ve organikliğin trend olduğu şu günlerde doğal saç boyaları ve doğal saç açıcıları da oldukça merak ediliyor.

Kadınların vazgeçilmez saç boyalarında renk tutturmak oldukça zor. Organik veya kimyasal boyalarla saçlarını boyayan hanım efendiler her zaman istedikleri renkleri tutturamıyorlar. Bu da açıcılara olan ilgiyi artıyor. Ancak kimyasal saç açıcılar saçları yakmakta, yıpratmakta ve yorgun düşürmekte. Oysa doğal saç açıcılar ve organik saç rengi açıcıları için formülleri denemek daha doğru.

Papatya suyu doğal  saç açma

En popüler doğal saç rengi açma yöntemi  olarak bilinen, papatya suyu ile saç açma oldukça basit bir uygulamadır. Eczaneden veya güvenilir aktarlardan alacağınız bir tutam papatyayı, içme suyuna atarak kaynatın. Suyun zaten renginin kaynadıkça sarıya döndüğünü göreceksiniz. Saçlarınızın hangi bölümünü açmak istiyorsanız o bölüme bu suyu süzdükten sonra uygulayın. Açma işleminin etkisini artırmak için güneşe çıkmanız gerekmektedir. Bir saat bekledikten sonra saçlarınızı durulayın. Haftada bu kürü uygulayarak saçlarınızın iki haftada açılacağını göreceksiniz.

tam kapalı tesettür mayo modelleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.